Curse Bălți - Tecuci
Bilete disponibile online pe
06:00
8h 00m
14:00
40€
Vezi detalii
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi, vineri și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (4 comentarii)
Cursa pleacă la 06:00 din stația Peco Rompetrol din Bălți.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Chisinau - Praga
Veți ajunge la ora 14:00 în stația Lukoil Centura din Tecuci.
Durată: 8h 00min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
Sursa: Express Busline S.R.L. | Ultima actualizare: 01/2024
Vezi detalii
Nu a circulat? Semnalați aici
Cursa pleacă la 06:00 din stația Autogara Balti din Bălți.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Chisinau - Bucuresti 10:00
Veți ajunge la ora 15:15 în stația Lukoil Centura din Tecuci.
Durată: 9h 15min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
100lei
Sursa: Mirtrans-Express SRL | Ultima actualizare: 06/2024
Compania dvs. nu este listată?
Înscrieți-vă GRATUIT!