Curse Coldău - Crainimăt
08:40
38m
09:18
-
Vezi detalii
MILUȚU BUS
Milutu SRL
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)
Cursa pleacă la 08:40 din stația Pensiunea Regal din Coldău.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Tarlisua–Beclean-Bistrita
Veți ajunge la ora 09:18 în stația Gomar Lux din Crainimăt.
Durată: 38min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Milutu SRL | Ultima actualizare: 01/2024