Curse Gijón - Zimnicea
11:00
1z 3h
16:05
-
Vezi detalii
Circulă doar marți, joi și sâmbătă
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 11:00 din stația Estacion ALSA C din Gijón.
Călătoriți cu Autocar pe traseul RETUR Romania - Spania Traseu 1: ARAD - NARBONNE - Lugo-Vigo
Veți ajunge la ora 16:05 în stația Statie autobuz din Zimnicea.
Durată: 1zi 3h
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Tabita Tour | Ultima actualizare: 05/2024