Curse Ilișua - Șieu-Sfânt
08:29
41m
09:10
-
Vezi detalii
MILUȚU BUS
Milutu SRL
Circulă doar luni, marți, miercuri, joi și vineri
Nu a circulat? Semnalați aici (3 comentarii)
Cursa pleacă la 08:29 din stația Gura Hasmasului din Ilișua.
Călătoriți cu Microbuz pe traseul Tarlisua–Beclean-Bistrita
Veți ajunge la ora 09:10 în stația Biserica Adventista din Șieu-Sfânt.
Durată: 41min
Zile de circulație:
L | M | M | J | V | S | D |
-
Sursa: Milutu SRL | Ultima actualizare: 01/2024