Curse Tălmaciu - Aiud
DACOS
Numar statii 10
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (69 comentarii)
Cursa pleacă la 06:18 din stația Parcare Oficiu Postal din Tălmaciu.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
Veți ajunge la ora 08:45 în stația Statie Cetate din Aiud.
L | M | M | J | V | S | D |
Numar statii 10
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (69 comentarii)
Cursa pleacă la 08:48 din stația Parcare Oficiu Postal din Tălmaciu.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
Veți ajunge la ora 11:15 în stația Statie Cetate din Aiud.
L | M | M | J | V | S | D |
Fany
- 0741.607.941
Numere de telefon
(rezervari si informatii)
Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00
- Trimite mesaj
- Pagină operator
Nu a circulat? Semnalați aici (25 comentarii)
Cursa pleacă la 10:55 din stația Statie Talmaciu din Tălmaciu.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul RETUR Satu Mare- Cluj - bucuresti
Veți ajunge la ora 14:40 în stația Pompieri din Aiud.
L | M | M | J | V | S | D |
Numar statii 10
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (69 comentarii)
Cursa pleacă la 13:48 din stația Parcare Oficiu Postal din Tălmaciu.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
Veți ajunge la ora 16:15 în stația Statie Cetate din Aiud.
L | M | M | J | V | S | D |
Numar statii 13
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (99 comentarii)
Cursa pleacă la 13:57 din stația Parcare Oficiu Postal din Tălmaciu.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Bucuresti - Cluj Napoca
Veți ajunge la ora 16:22 în stația Statie Cetate din Aiud.
L | M | M | J | V | S | D |
Fany
- 0741.607.941
Numere de telefon
Zilnic (Luni- Duminica) orele 5:45- 22:00
- Trimite mesaj
- Pagină operator
Nu a circulat? Semnalați aici (47 comentarii)
Cursa pleacă la 14:55 din stația Statie Talmaciu din Tălmaciu.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Bucuresti - Pitesti - Ramnicu Valcea - Sibiu - Alba Iulia - Cluj Napoca - Baia Mare - Satu Mare
Veți ajunge la ora 18:40 în stația Pompieri din Aiud.
L | M | M | J | V | S | D |
Numar statii 10
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (69 comentarii)
Cursa pleacă la 16:48 din stația Parcare Oficiu Postal din Tălmaciu.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Ramnicu Valcea - Cluj Napoca
Veți ajunge la ora 19:15 în stația Statie Cetate din Aiud.
L | M | M | J | V | S | D |
Numar statii 13
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (99 comentarii)
Cursa pleacă la 16:57 din stația Parcare Oficiu Postal din Tălmaciu.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Bucuresti - Cluj Napoca
Veți ajunge la ora 19:22 în stația Statie Cetate din Aiud.
L | M | M | J | V | S | D |
Circulă doar duminică
Numar statii 13
Informaţii neactualizate de 2 ani. Se zice că circulă (99 comentarii)
Cursa pleacă la 18:42 din stația Parcare Oficiu Postal din Tălmaciu.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Bucuresti - Cluj Napoca
Veți ajunge la ora 21:07 în stația Statie Cetate din Aiud.
L | M | M | J | V | S | D |