Curse Târgu Secuiesc - Mărășești
Transbus Codreanu
se executa cu o singura masina alternativ
Informaţii neactualizate de 5 ani. Se zice că circulă (7 comentarii)
Cursa pleacă la 08:20 din stația Autogara RO D Transport SRL din Târgu Secuiesc.
Călătoriți cu Autocar pe traseul 2 Brasov - Tecuci
Veți ajunge la ora 11:20 în stația Statie Marasesti din Mărășești.
L | M | M | J | V | S | D |
- +4-0753-351.986
Numere de telefon
REZERVARI
INFORMATII
BILETE ONLINE 24/7/365
www emmalines ro
- Trimite mesaj
- Pagină operator
Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.
REDUCERI BILETE ONLINE(10 lei/bilet)pe situl propriu EMMALINES,cu card bancar sau în numerar de la un terminal Selfpay.(accesează sus-pagina operator)Calatorii cu bilete online au prioritate!Bagajele extra se taxează!
Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)
Cursa pleacă la 11:45 din stația LIDL din Târgu Secuiesc.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Florești(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Făgăraș-Brașov-Tg.Secuiesc-Onești-Adjud-Focșani-Galați-Brăila
Veți ajunge la ora 14:00 în stația Mausoleul Eroilor din Mărășești.
L | M | M | J | V | S | D |
Transbus Codreanu
se executa cu o singura masina alternativ
Informaţii neactualizate de 5 ani. Se zice că circulă (7 comentarii)
Cursa pleacă la 14:20 din stația Autogara RO D Transport SRL din Târgu Secuiesc.
Călătoriți cu Autocar pe traseul 2 Brasov - Tecuci
Veți ajunge la ora 17:20 în stația Statie Marasesti din Mărășești.
L | M | M | J | V | S | D |
Cursă suspendată sau indisponibilă pe site-ul nostru.
Aceasta este o Cursă specială. Se poate călători doar cu rezervare anticipată.
REDUCERI BILETE ONLINE(10 lei/bilet)pe situl propriu EMMALINES,cu card bancar sau în numerar de la un terminal Selfpay.(accesează sus-pagina operator)Calatorii cu bilete online au prioritate!Bagajele extra se taxează!
Nu a circulat? Semnalați aici (2 comentarii)
Cursa pleacă la 18:00 din stația LIDL din Târgu Secuiesc.
Călătoriți cu Microbuz cu dotările pe traseul Florești(CJ)-Cluj-Alba Iulia-Sibiu-Făgăraș-Brașov-Tg.Secuiesc-Onești-Adjud-Focșani-Galați-Brăila
Veți ajunge la ora 20:00 în stația Mausoleul Eroilor din Mărășești.
L | M | M | J | V | S | D |