Curse Teiuș - Nürnberg
Danytur
Se utilizeaza autocar/microbuz in functie de nr de pasageri.
Nu a circulat? Semnalați aici (un comentariu)
Cursa pleacă la 14:00 din stația Gara CFR Teius din Teiuș.
Călătoriți cu Autocar cu dotările pe traseul Romania - Germania
Veți ajunge la ora 07:20 +1 zi în stația La adresa din Nürnberg.
L | M | M | J | V | S | D |
Olimpia Travel
Circulă doar marți și joi
Informaţii neactualizate de 5 ani. Spuneți-ne dacă mai circulă. (un comentariu)
Cursa pleacă la 18:00 din stația Gara CFR Teius din Teiuș.
Călătoriți cu Autocar pe traseul Oradea - Liverpool
Veți ajunge la ora 12:55 +1 zi în stația Zentraler Omnibusbahnhof (ZOB) din Nürnberg.
L | M | M | J | V | S | D |
Latino Expres
Cursa pleacă la 20:30 din stația Peco Lukoil din Teiuș.
Călătoriți cu Autocar pe traseul 01.Latino Romania - Anglia
Veți ajunge la ora 15:00 în stația Peco Jura (km 440/A3) din Nürnberg.
L | M | M | J | V | S | D |